Open Site Navigation

Služby

V rámci naší spolupráce vám můžeme nabídnout službu kompletního plánování. Nezáleží nám na tom, jestli bude vaše svatba malá či velká anebo tradiční či originální. Budeme tu pro vás od začátku příprav až do vašeho svatebního dne.

Zajistíme veškeré plánování a vybereme lokalitu, která vás jako snoubence bude dokonale vystihovat. Doporučíme ty nejlepší dodavatele a s radostí vyřešíme veškerou administrativu a zkoordinujeme celý svatební den. Každému detailu vaší svatby se budeme věnovat naplno a společně ji naplánujeme tak, aby byla dokonalá.

Dodavatelé

Zajistíme ty nejlepší dodavatele. Vždy Vám dáme na výběr z několika možností a Vy si vyberete tak, aby finální rozhodnutí odpovídalo Vaší představě.

Lokalita

Výběr místa je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí celých svatebních příprav. Doporučíme Vám místa podle vašich představ a společně se na ně zajedeme podívat.

Schůzky

Nejprve se nezávazně sejdeme a zkonzultujeme představu o vaší svatbě. Během dalších schůzek doladíme veškeré detaily tak, abychom naplnili Vaše sny.

Harmonogram

Vytvoříme harmonogram celého dne. Tento plán si společně projdeme a Vy tak budete přesně vědět, kdy se co bude dít.

Koordinace svatebního dne

Ve Váš velký den budeme s vámi. Postaráme se, aby Vám a Vašim hostům nic nechybělo a zajistíme hladký průběh celého dne.

Mood board

Společně projdeme vaše představy o celkovém designu, barvách a detailech.  Následně pro Vás vytvoříme návrh svatebního konceptu. 

SLEDUJTE NÁS

#vyjstesvatba