top of page

Zkušenosti našich klientů

Kristýna a Carl

Luci, chtěli bychom Ti strašně moc poděkovat za úžasnou svatbu, předčila veškerá naše očekávání a od hostů (a zejména rodiny) jsme slyšeli samou chválu, myslím, že byli opravdu spokojení. Catering byl výborný, výzdoba překrásná a vše probíhalo velice hladce, patří Ti obrovské díky za nás za oba i naše rodiny, za to jak hezky si nám pomohla dát dohromady koncept celé svatby i svatbu zrealizovat a také jsme si díky Tobě mohli den plně užít bez starostí. Mockrát děkujeme!

Kateřina a Chanjong

Kde začít. No tak asi tam, že bez Lucky bychom vlastně asi ani včas nezačali s plánováním. Ví totiž např. to, kdy nejpozději před svatbou zajít na matriku. Ví, jak si dát novomanželský polibek, aby vypadal dobře na fotkách. Ví, kolik zhruba toho vaše korejsky-česká rodina sní a vypije. Nepřekvapí ji, když se ze 100 hostů stane 120 plus děti. Vidí, že u dezertů nejsou lžičky. Ale vy ji po celý svatební den skoro nevidíte (kromě chvílí, kdy se ujišťuje, že je za Vás vše v pořádku), protože neuvěřitelně (s koordinátorkou Zuzkou) kmitá od rána do večera, aby vše šlo jak po másle. No a přesně tak to bylo. Stres, jestli bude mít v našem termínu volno byl jediný, který jsme během plánování svatby zažili. Takže. No a to, že v místě konání naší svatby druhý den ráno říkali, že takhle skvělou koordinátorku tam ještě nezažili, to je jen třešnička na dortu. Děkujeme Luci!

Michaela a Tomáš

Lucce Mikšátkové a Zuzce z Banquetters vděčíme za přípravu a koordinaci nádherného svatebního obřadu, pro jehož uskutečnění jsme si vybrali Chotkovskou knihovnu na zámku Kačina. Chtěli jsme menší svatební obřad s našimi nejbližšími a Lucka maximálně respektovala naše představy a komunikace s Luckou byla vždy výborná, bez jakéhokoliv problému. Lucka pro náš obřad zajistila vše od vizážistky, fotografky, květin, výzdoby, krásné živé hudby po zapůjčení dekorativních židlí pro svatební hosty. Máme velkou radost, že jsme si pro přípravu a koordinaci našeho svatebního obřadu vybrali právě Banquetters, protože díky Lucce a kolegyni Zuzce byl pro nás a naše nejbližší náš svatební obřad opravdu překrásným zážitkem.

Tereza a Tomáš

Vzpomínám si na naší první schůzku s Luckou, kde jsme si okamžitě padli do oka a poté co jsme Lucce ukázali styl svatby, který chceme, nám okamžitě vybrala to správné místo, do kterého jsme se zamilovali. A pak už jsme si jen užívali společné schůzky a přípravy a Lucka se o vše postarala. Neskutečně klidný člověk, který když máte problém zachová klid a vyřeší ho.
Svatební den jsme si díky Lucce, která tam byla celou dobu s námi neskutečně užili, o nic jsem se nemusela starat. Je to profesionálka s empatickou duší a organizačními schopnostmi.

Abigail a Dominik

Bez pomoci Banquetters by samotne pripravy a rozhodne ani svatba neprobehly tak hladce, jak se nam to spolecne podarilo.

Velmi dobre jsme vnimali cely proces priprav, kdy nam vzdy Lucie skvele poradila a pomohla, pripadne doplnila veci, ktere nas vubec nenapadly. Dokonale a aktivne nam pomahala se zarizovanim jednotlivych veci pred svatbou.

Naprosto perfektni priprava na nase osobni schuzky, velmi rychla a vzdy mila komunikace. Holky jsou proste sikovne, moc vam dekujeme! A prejeme vam dalsi krasne svatby.

Caitlin a Tony

My husband and I are from San Francisco and Lucie assisted in in planning our destination wedding in Prague (June 2022). We are so thankful we did too because she, along with her team of vendors and partners, created the most *amazing* and *memorable* experience for us and our guests!

Lucie's organizational skills, attention to detail, professionalism and kindness are unmatched. We had our moments of indecisiveness, and at times too many ideas to fathom, but she was so patient and on top of it all - no detail was left out. She went above and beyond for us, and even went as far as to coordinate beauty appointments and more for our guests too. Everyone could not stop telling us know how much fun they were having and that it was "the best wedding they had ever been to!" Lucie's dedication and hard work certainly made it a success and we could not be more thankful for all of her effort and time.

If you're searching for an amazing coordinator to help plan your special day, look no further. Lucie and her Banquetters team are the BEST!

Kerri a Charlie

It has taken me 7 months to write a review on Lucie. Which I am ashamed of because Lucie deserves all the praise in the world for the work she did on my wedding. Initially I had a different wedding planner who cancelled on me 6 months before the wedding. Lucie came to my rescue. She immediately made me feel taken care of. She listened and understood exactly what needed to be done and did it with precision. Even the strange request, she found a way to make it work. On that note, I think it needs to be mentioned how clever Lucie is. The legality aspect was very tricky for my case (since both my husband and I are expats), yet Lucie figured it out. She was able to consider different possibilities to get a solution. Not only this but stayed by my side, even with the long wait. I can't express enough how much she wanted me to have the wedding I dreamed of and she didn't stop until that happened.

When it came to the wedding day, I was anxious but Lucie did everything right. She got everything in its place, exactly how we discussed and handled the whole day with such grace and positivity. Actually, in every since instance, Lucie demonstrated this grace and positivity, even the times when the situation looked rough. I honestly couldn't have found a more genuine and caring wedding planner. I owe Lucie so much credit for making my day special. I can't speak highly enough of her. She was the best vendor I decided on for my day, without a doubt!

Helena a Tomáš

Lucka nám pomáhala se vším od výběru svatebního místa až po koordinaci svatebního dne. I když se jedná o Lucky první sezónu, je velice profesionální a vše má pečlivě a do detailu naplánované. Ochotně poradí, připomene důležité věci, které je potřeba zařídit, pomůže vybrat ty nejlepší dodavatele. Cokoliv jsme vyslovili, tak nám pomohla Lucka splnit. Pokud si zvolíte Lucku jako svoji svatební koordinátorku, můžete si být jistí, že za vámi stojí člověk s výbornými organizačními schopnostmi. Na Lucce jde také vidět, že plánování a koordinaci nepovažuje jenom za práci, ale užívá si s nevěstami každého okamžiku. Všem nevěstám, které chtějí mít po boku někoho spolehlivého, určitě Lucku moc doporučujeme. Lucka má mimoto i skvělý cit na výzdobu. Nemohli jsme si prostě vybrat lépe .

bottom of page